Uzaktan İSG Eğitimi

US Uzaktan İSG Eğitim Portalı İle Hemen Başlayın

İşverenlerin, çalışanlarına vermesi gereken iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri, “Çalışanların İş Sağlığı Ve Güvenliği Eğitimlerinin Usul Ve Esasları Hakkında Yönetmelik’te” belirtildiği gibi uzaktan eğitim yöntemi kullanılarak verilebilir.

Çalışanlarınız istedikleri yerden online sisteme girip İSG yenileme eğitimlerini hemen tamamlayabilirler.

US Uzaktan İSG Eğitim Portalı İle Hemen Başlayın
US Uzaktan İSG Eğitimi Daha Hızlı Daha Verimli

US Uzaktan İSG Eğitimi Daha Hızlı Daha Verimli

Uzaktan İSG eğitimi yazı ve seslendirmenin yanında örnek görseller ile sunulduğundan çalışanlarınızın birçok kez almış oldukları geleneksel eğitimin yerine daha ilgi çekici ve daha verimli olmakta.

Çalışanlar, zamana ve mekana bağlı olmadan internetin olduğu her yerden ve istediği her zaman US uzaktan İSG eğitim portalı ile eğitimlerini kolaylıkla tamamlaya bilmekte. US uzaktan İSG eğitim portalı çalışanların ve işverenin zamanının daha verimli kullanılmasını sağlamakta.

Çalışanların Eğitimlerini Anlık Takip Edin

US Uzaktan İSG eğitim portalı yönetici panelinden, tüm çalışanların tek tek hangi eğitimleri tamamlayıp hangilerini tamamlamadığını, derslerde ne kadar vakit geçirdiklerini, ön ve son testlerden kaç puan aldıklarını, tüm çalışanların yüzde kaçının dersleri tamamladıklarını, portala hiç girmeyenleri, hiçbir derse başlamayanları, tüm dersleri bitirenleri ve ders katılımıyla ilgili daha birçok istatistik bilgisine anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Çalışanların Eğitimlerini Anlık Takip Edin
Çalışanları Tek Tuşla Kayıt Edin ve Otomatik SMS Gönderilsin

Çalışanları Tek Tuşla Kayıt Edin ve Otomatik SMS Gönderilsin

US Uzaktan İSG eğitim portalı yönetici panelinden ekleyeceğiniz tek bir excel ile tüm çalışanlarınızı sisteme aynı anda kayıt edebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz çalışanların telefonlarına kullanıcı adı ve şifresi anında SMS olarak gönderilir. Çalışanlar telefonlarına gelen bilgiler ile eğitimlerine başlayabilirler.

Kolay Sertifikalandırma

Çalışanlar kendileri için tanımlanmış dersleri bitirdiklerinde, US Uzaktan İSG eğitim portalı yönetici panelinden isterseniz sadece bir ders için isterseniz tüm dersler için Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu formatta sertifikaları indirebilirsiniz.

Kolay Sertifikalandırma
Eğitimleriniz Kayıt Altında

Eğitimleriniz Kayıt Altında

Çalışanlarınız eğitimlerini aldıkları süre içerisinde eğitim portalına giriş çıkış ve hareketleri (log kayıtları) giriş yaptıkları cihazların IP adresleri mevzuatta da istendiği gibi kayıt altına alınmakta ve bu kayıtlar paketlenerek tarafınıza iletilmekte.

Etkileşimli ve Kolay Kullanım

Çalışanlar US Uzaktan İSG eğitim portalına girdikten sonra çok kolaylıkla eğitimlerini tamamlayabilirler. Etkileşimli ders yapısı tüm katılımcıların uyum sağlayabilecekleri kolaylıkta. Kullanıcı dostu arayüz çalışanları görsel ve ses ile yönlendirmekte ve çalışanların eğitimlerini kolaylıkla tamamlamasını sağlamakta.

Etkileşimli ve Kolay Kullanım
  • Kolay kullanım
  • Etkileşimli Ders
  • Detaylı Raporlama
  • Etkin İçerik
  • Süre Takibi
  • Sertifikalandırma
  • Gerçek Süre
  • Log Kayıtları
  • Test – Değerlendirme Takibi
  • Mevzuata Uygunluk

Çalışan Paneli Eğitim Paneli

Firma Yönetim Paneli